Restaurant Hlavní Stráž - Josefov

Náš restaurant je situován v centru pevnosti Josefov, která byla založena v roce 1780 rakouským císařem Josefem II. a její stavba dokončena o 7 let později.

Prostory restaurantu jsou vhodné pro příjemné posezení s partnerem, přáteli, rodinou ale i pro pracovní schůzky, firemní večírky či svatby. K dispozici je zde 44 míst a dalších 25 míst v odděleném salónku. V letním období lze také využít venkovního posezení pod podloubím s výhledem na kostel a náměstí. Prostory restaurantu i salónku jsou nekuřácké a do restaurantu není povolen vstup se psy.

V našem jídelním lístku se specializujeme na steaky z čerstvého hovězího a vepřového masa. Kromě nich také připravujeme lahodná jídla z drůbežího masa, ryb a sladké pokrmy. V nabídce nechybí zdravé čerstvé saláty či chutná grilovaná zelenina. Samozřejmostí našeho lístku jsou i polévky, předkrmy a dezerty.

Během dne je v našem restaurantu podáváno denní dvouchodové menu.

Víme, že k dobrému jídlu patří také vhodně zvolený nápoj a proto je náš nápojový lístek natolik pestrý, aby uspokojil i náročnější hosty.

Kromě klasických vín nabízíme v našem restaurantu také jakostní odrůdová vína z rodinného podniku „Vinařství Čech“ z Tvrdonic. Toto vinařství se pyšní mnoha oceněními u nás i v zahraničí.

Těšíme se na Vaši návštěvu u nás.

Tým restaurantu Hlavní Střáž